Włamywacze ukryli się w szafie - Nie reagujesz - akceptujesz! - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Nie reagujesz - akceptujesz!

Włamywacze ukryli się w szafie

Data publikacji 17.08.2015

Policjanci z Zawiercia zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy, którzy okradli niezamieszkały dom. Do zatrzymania przyczynił się czujny sąsiad. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im do10 lat więzienia.

W miniony piątek rano dyżurny zawierciańskiej policji otrzymał informację o włamaniu do jednego z budynków przy ul. Tylnej. Na miejsce wysłał najbliższy patrol prewencji, który zatrzymał na gorącym uczynku dwóch złodziei. Rabusie schowali się przed policjantami szafie.  47-letni zawiercianin i jego o 10 lat starszy wspólnik trafili do aresztu. Zatrzymani włamywacze z niezamieszkałego budynku usiłowali skraść metalowe elementy wyposażenia.  Zauważył ich jednak czujny sąsiad, który zainteresował się odgłosami dochodzącymi z niezamieszkałego budynku. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.


Jeżeli jesteś świadkiem przestępstwa nie bądź obojętny. W przypadku gdy widzisz osoby lub sytuacje wzbudzającą zaniepokojenie prosimy o niezwłoczne powiadomienie dyżurnego KPP w Zawierciu (32) 67 - 38 – 255 lub 112.
W sytuacjach niewymagających natychmiastowej interwencji policji, wszelkie informacje o sprawcach lub miejscach ukrycia łupu można przekazywać za pomocą formularza "Powiadom nas" dostępnego na naszej stronie internetowej.


Pamiętaj! „NIE REAGUJESZ - AKCEPTUJESZ”