Zaproszenie do konkursu - Nie reagujesz - akceptujesz! - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Nie reagujesz - akceptujesz!

Zaproszenie do konkursu

Data publikacji 10.12.2011

14.12.2011 r. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na komiks ilustrujący hasło kampanii społecznej pod nazwą „Nie reagujesz – akceptujesz!”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na komiks ilustrujący hasło kampanii społecznej pod nazwą „Nie reagujesz – akceptujesz!”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dla najlepszych twórców prac organizatorzy przewidzieli cenne nagrody rzeczowe.

„Nie reagujesz – Akceptujesz!” – pod taką nazwą trwa kampania społeczna prowadzona przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dlatego też, śląscy stróże prawa wspólnie z TVP Katowice, „Polskapresse” Sp. z o. o. – Oddział Prasa Śląska oraz Radiem Katowice zorganizowali konkurs. Ma on na celu stworzenie komiksu obrazującego założenia kampanii.

Do udziału w nim zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa śląskiego. Technika wykonania prac jest dowolna (rysunek, fotografia, grafika komputerowa). Opisane prace (maksymalnie 2 jednego uczestnika lub zespołu), prosimy przesyłać do 13 stycznia 2012r., na adres:
Media Centrum - Polskapresse Sp. z o.o., Oddział Prasa Śląska, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec-Milowice.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów tj: www.slaska.policja.gov.pl, www.dziennikzachodni.pl, www.tvp.pl/katowice, www.radio.katowice.pl .

Na autorów najlepszych komiksów czekają cenne nagrody rzeczowe, wyróżnienia i upominki. Zapraszamy !!!

 

Źródło: KWP w Katowicach

 

Pliki do pobrania