"Jestem bezpieczny na drodze" - 2012-rok pieszego - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

2012-rok pieszego

"Jestem bezpieczny na drodze"

13 grudnia 2012 r na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Podobnie jak w latach ubiegłych do udziału w nim zostali zaproszeni policjanci z zawierciańskiej drogówki.

13 grudnia 2012 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Podobnie jak w latach ubiegłych do udziału w nim zostali zaproszeni policjanci z zawierciańskiej drogówki.


W dniu 13.12.2012r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu uczestniczyli w XII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego pt.: "Jestem bezpieczny na drodze". Po raz kolejny gospodarzem konkursu była Szkoła Podstawowa nr. 4 im. Mikołaja Kopernika w Zawierciu przy ul. Powstańców Śląskich .
Biorący w nim udział uczniowie, zostali wyłonieni w drodze eliminacji z poszczególnych szkół powiatu zawierciańskiego. Poprzedziły je zajęcia, podczas których nauczyciele przekazywali wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Zorganizowany przez dyrekcje szkoły oraz nauczycieli konkurs, przyczynia się do propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci i młodzieży.