Kto rozpozna sprawców kradzieży - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna sprawców kradzieży

Data publikacji 21.10.2015

Policjanci z Zawiercia poszukują dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież pieniędzy. Do przestępstwa doszło w sklepie przy ulicy Paderewskiego w Zawierciu. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 112, 997 lub 326738255. Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży doszło 6 października 2015 roku w jednym ze sklepów  przy ulicy Paderewskiego w Zawierciu. Na zamieszczonym poniżej filmie widać, że podejrzani mężczyźni działali wspólnie.  W czasie gdy jeden ze sprawców odwracał uwagę sprzedawczyni, drugi wszedł na zaplecze sklepu. Złodziej skradł pieniądze z utargu, pozostawione w niezabezpieczonej szufladzie.

Każdy, kto rozpoznaje wspólników lub ma jakakolwiek informacje pomocną w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej wypełniając formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Zobacz poprzednie komunikaty - link

Ładowanie odtwarzacza...