Kto rozpozna wandala? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna wandala?

Data publikacji 08.04.2016

Zawierciańscy policjanci kolejny raz proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Tym razem jest to wandal, który uszkodził szybę w sklepie przy ul. Parkowej w Zawierciu. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o pilny kontakt tel. 112, 997 lub 326738255. Gwarantujemy anonimowość!

Do przestępstwa doszło 28 marca br. po godz. 19.00. Nieustalony mężczyzna rozbił szybę w sklepie z zabawkami przy ul. Parkowej w Zawierciu.  Wcześniej kilkukrotnie przechodził przed sklepową wystawą. Wandal wielokrotnie uderzał betonową kostką oraz kopał w drzwi.  Właściciel wycenił straty na ponad 2 tys. złotych.
Poszukiwany mężczyzna miał ciemne krótkie włosy. Ubrany był w szarą bluzę z czarnym kapturem i żółtą podszewką. Na plecach miał ciemny charakterystyczny napis prawdopodobnie „hertling”.

Poniżej publikujemy film z wizerunkiem sprawcy i zarejestrowanym przestępstwem.
Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji wandala prosimy przekazywać pod nr tel. 32 6738 255 lub za pomocą formularza „Powiadom nas zamieszczonego na stronie internetowej KPP w Zawierciu.
W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Zobacz poprzednie komunikaty - link

Ładowanie odtwarzacza...