Kto rozpozna sprawców kradzieży - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna sprawców kradzieży

Data publikacji 08.09.2016

Policjanci z Zawiercia poszukują trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież pieniędzy. Do przestępstwa doszło w sklepie przy ulicy Towarowej w Zawierciu. Sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 112, 997 lub 326738255. Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży doszło 22 lipca 2016 roku w jednym ze sklepów  przy ulicy Towarowej w Zawierciu. Na zamieszczonym poniżej filmie widać, że podejrzani mężczyźni działali wspólnie. W czasie gdy dwóch sprawców odwracało uwagę sprzedawczyni, drzeci wszedł na zaplecze sklepu. Złodziej skradł pieniądze z utargu, pozostawione w niezabezpieczonym pomieszczeniu.

Każdy, kto rozpoznaje wspólników lub ma jakakolwiek informacje pomocną w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 32 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej wypełniając formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!!

Ładowanie odtwarzacza...