Kto rozpozna wandala? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna wandala?

Data publikacji 13.01.2017

Zawierciańscy policjanci kolejny raz proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Tym razem jest to wandal, który uszkodził samochód zaparkowany przy ul. Sienkiewicza w Zawierciu. Uczestników zdarzenia zarejestrowała kamera. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 112, 997 lub 326738255. Gwarantujemy anonimowość!

 

Ładowanie odtwarzacza...

Do przestępstwa doszło w nocy z 19 na 20 listopada 2016 roku na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Zawierciu. Zamontowana w pobliżu tego miejsca kamera, zarejestrowała trzech mężczyzn idących chodnikiem. Osoby te prawdopodobnie były nietrzeźwe. Kamera zarejestrowała również, jak jedna z nich uszkadza przednią maskę zaparkowanego samochodu marki Honda Civic. Wandal dwukrotnie wskakuje na pokrywę silnika i sprawdza czy jest ona już zniszczona. Właściciel wycenił straty na ponad 700 złotych. Niestety, zła jakość filmu utrudnia identyfikację sprawcy. Uzyskany materiał filmowy publikujemy poniżej.


Każdy, kto rozpoznaje którąkolwiek z tych osób, był świadkiem tego przestępstwa lub posiada informację mogącą pomóc ustaleniu wandala, proszony jest o kontakt telefoniczny z zawierciańskimi policjantami tel. 32 67 38 233  lub  32 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej wysyłając e-mail na adres dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając anonimowy formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.


W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!!
Zawierciańscy policjanci dziękują również za wszystkie przekazane dotychczas informacje.


Zobacz poprzednie komunikaty - link