Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Poszukujemy sprawcy wypadku drogowego

Data publikacji 03.10.2018

Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy wypadku samochodowego, do którego doszło 24 sierpnia w Zawierciu. W wyniku zderzenia dwóch osobówek obrażeń ciała doznała 24-letnia kobieta. Jadący skodą superb mężczyzna i kobieta wraz z małym dzieckiem zbiegli z miejsca zdarzenia. Wszelkie dodatkowe informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255. Gwarantujemy anonimowość!

 

Ładowanie odtwarzacza...
 

Do zderzenia pojazdów doszło 24 sierpnia br. około godz. 10.30 na skrzyżowaniu ul. Daszyńskiego z ul. Skłodowskiej-Curie w Zawierciu. Osoba kierująca srebrną skodą superb wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej oplem. Ranna 24-latka trafiła do szpitala, na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Bezpośrednio po zderzeniu osoby jadące skodą opuściły pojazd i uciekły nie udzielając pomocy poszkodowanej. Wypadek i ucieczkę osób zarejestrowała kamera zainstalowana na pobliskim budynku. Niestety zabezpieczone nagranie jest słabej jakości. Poszukiwany mężczyzna jest krępej budowy ciała i może mieć około 40 lat. Ubrany był w czarną koszulkę i krótkie dżinsowe spodenki. Kobieta, która niosła na rękach małe dziecko była szczupła. Ciemne włosy miała spięte w kok. Ubrana była w jasną koszulkę i jasne krótkie spodenki. Porzucona skoda miała przypięte angielskie tablice rejestracyjne SC08UVZ. Samochód został wyprodukowany w 2008 roku w wersji angielskiej. Jest to skoda superb I po liftingu, wyposażona jest silnik 1,9 TDI. Pojazd ma widoczne naprawy blacharskie. Na przednim siedzeniu pasażera znajdował się fotelik dziecięcy. Według dotychczasowych ustaleń samochód mógł być użytkowany przez wiele osób.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!