Skradziono rynny z kościoła - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Skradziono rynny z kościoła

Data publikacji 14.11.2018

Policjanci z Ogrodzieńca poszukują sprawcy, który ukradł miedziane rynny z budynku kościoła w Chlinie. Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 listopada br. Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tej kradzieży, jak również miejsca ukrycia łupu lub oferowania go do sprzedaży. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel: 32 6738255. Gwarantujemy anonimowość!

Złodziej pod osłoną nocy zdemontował i skradł 23 metry miedzianych rynien spustowych o średnicy 120 mm. Były one pokryte brązowym nalotem. Zamontowano je na budynku Kościoła Parafialnego pw. św. Bartłomieja 8 lat temu. Przestępca do przewiezienia rynien wykorzystał samochód nieustalonej marki.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy i odzyskaniu skradzionego łupu. Wszelkie podejrzenia lub informacje o oferowaniu do sprzedaży skradzionych rynien należy kierować pod nr tel: (32) 67 29 710 lub (32) 67 38 255. W tym celu można również skorzystać z poczty elektronicznej: ogrodzieniec@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełnić formularz „Powiadom nas” zamieszczony stronie internetowej KPP Zawiercie.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość !