Kto rozpozna włamywaczy? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpozna włamywaczy?

Data publikacji 10.12.2018

Policjanci z Zawiercia poszukują trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie i kradzież. Do przestępstwa doszło w sklepie przy ul. Górnośląskiej w Porębie. Zamaskowanych sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Na jednym z filmów można usłyszeć ich rozmowę. Każdy kto rozpoznaje rabusiów proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255. Informacje można przekazać także na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

Do włamania doszło w nocy 21 października 2018 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Górnośląskiej w Porębie. Na zamieszczonym poniżej filmie widać, że podejrzani mężczyźni działali wspólnie. W czasie gdy dwóch sprawców okradało sklep, trzeci stał na czatach. Złodzieje skradli papierosy różnych marek o wartości ok. 4 tys. złotych. Jedna z kamer zapisywała także dźwięk. Na opublikowanym poniżej nagraniu można usłyszeć rozmowy, niestety ich jakość nie jest najlepsza.

Każdy, kto rozpoznaje wspólników lub ma jakąkolwiek informację pomocną w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 32 67 38 280. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...