Poszukujemy skradzionej autolawety - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Poszukujemy skradzionej autolawety

Data publikacji 11.12.2018

Zawierciańscy policjanci poszukują złodzieja, który skradł autolawetę marki Fiat Ducato. Pojazd był zaparkowany przy autosalonie na ul. Wojska Polskiego w Zawierciu. Miał białą kabinę i żółtą zabudowę najazdową. Fabrycznie nowy samochód wyposażony był w silnik o pojemności 2287 cm3. Wszelkie informacje mogące pomóc w odzyskaniu utraconego pojazdu prosimy kierować pod nr tel: 32 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Do kradzieży doszło w miniony weekend na parkingu zewnętrznym autosalonu, bezpośrednio przyległego do stacji benzynowej. Samochód był wyprodukowany w 2018 roku i przejechał około 100 km. Miał białą kabinę i grafitową tapicerkę. Część najazdowa lawety pomalowana była na żółto. Pojazd wyposażony był w wyciągarkę marki SuperWinch.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, jak również miejsca ukrycia skradzionego samochodu prosimy kierować pod nr tel:  32 67 38 255 lub 32 67 38 280. Informacje można także przekazać drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!