Kradzież butli z gazem - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kradzież butli z gazem

Data publikacji 27.12.2018

Policjanci z Łaz poszukują sprawców, którzy z terenu stacji paliw, skradli 17 butli. Włamania dokonano w nocy z 20 na 21 grudnia w Chruszczobrodzie. Sprawcy przyjechali ciemną osobówką typu kombi. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łazach poszukują sprawców, którzy na terenie stacji paliw LPG, włamali się do kojca z butlami. Złodzieje skradli 12 butli wypełnionych gazem propan-butan i 5 pustych butli. Do przestępstwa doszło w nocy z 20 na 21 grudnia w Chruszczobrodzie przy ul. Powiatowej. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że sprawców było dwóch. Skradziony łup załadowali do samochodu osobowego typu kombi, koloru ciemnego.

Ostrzegamy właścicieli punktów sprzedaży gazu przed podobnymi kradzieżami i zalecamy montaż dodatkowych zabezpieczeń.

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji, mogących pomóc w ustaleniu sprawców, jak również miejsca ukrycia łupu lub oferowania go do sprzedaży. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować do Komisariatu Policji w Łazach tel: (32) 67 85 610 lub do KPP w Zawierciu tel. 32 67 38 255. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”. zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!