Poszukujemy sprawcy rozboju - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Poszukujemy sprawcy rozboju

Data publikacji 14.01.2019

Zawierciańscy policjanci szukają sprawcy napadu na stację paliw. Nieznany mężczyzna sterroryzował pracownice, grożąc przedmiotem przypominającym broń i ukradł kilkaset złotych. Był zamaskowany i ubrany w charakterystyczną kurtkę. Prosimy o przekazywanie wszelkich informacji, mogących pomóc w jego identyfikacji tel.: 32 6738255, e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

Do zdarzenia doszło w nocy  21 listopada 2018 r na stacji paliw przy ul. Jurajskiej w Zawierciu. Sprawca przedmiotem przypominającym broń zagroził pracownicom stacji i zrabował pieniądze. Podczas napadu nikt nie ucierpiał. Mężczyzna miał założoną kominiarkę i kaptur. Ubrany był w charakterystyczną szarą kurtkę z czarnymi rękawami. Był szczupłej budowy i mógł mieć około 170 cm wzrostu.

Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel. 32 6738 255 lub 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. lub za pomocą formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie KPP Zawiercie.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!