Kto rozpoznaje tego mężczyznę? - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Komunikaty

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Data publikacji 09.10.2019

Zawierciańscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o posługiwanie się skradzioną kartą płatniczą. Poszukiwany mężczyzna za jej pomocą dokonał zakupów w sklepie na terenie Łaz. Do kradzieży karty doszło w Zawierciu na ul. 11-Listopada. Każdy kto go rozpoznaje, proszony jest o pilny kontakt tel. 32 67 38 255. Informację można także przekazać na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

Do kradzieży karty płatniczej doszło 6 sierpnia br. przy ulicy 11-Listopada w Zawierciu. Sprawca włamał się do zaparkowanego samochodu dostawczego i skradł 3 kanistry z paliwem oraz pozostawione w nim dokumenty osobiste. Tego samego dnia wieczorem w jednym ze sklepów na terenie Łaz mężczyzna z charakterystyczną fryzurą posłużył się skradzioną kartą. Policjanci z wydziału kryminalnego zawierciańskiej komendy zabezpieczyli nagranie z kamery zainstalowanej w tym sklepie. Niestety, jakość nagranie nie jest najlepsza.

Poniżej publikujemy film z wizerunkiem poszukiwanego mężczyzny. Wszelkie informacje mogące pomóc w jego identyfikacji prosimy przekazywać pod nr tel. 32 6738 280 lub 32 6738 255. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.88 MB)