Ogłoszenia kadrowe - Ogłoszenia - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Ogłoszenia

Ogłoszenia kadrowe

ZGODNIE Z POLECENIEM KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI, ZAWIESZA SIĘ DO ODWOŁANIA PROWADZENIE POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO W STOSUNKU DO KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO SŁUŻBY W POLICJI.

Uprzejmie informujemy o dodatkowych dyżurach wprowadzonych w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Teraz osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji będą mogły uzyskać informacje oraz złożyć dokumenty również w godzinach popołudniowych. Dodatkowy dyżur będzie pełniony w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca do godz. 18.00. (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz w dniu 19 grudnia 2019 r ).

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji mogą zgłaszać się osobiście do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu (ul. Kasprowicza 9) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 oraz dodatkowo w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca do godz. 18.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Ponadto informujemy, że w czwartek 19 grudnia 2019 r. dyżur do godziny 18.00 nie będzie pełniony.

W podanych powyżej terminach są udzielane niezbędne informacje oraz przyjmowane dokumenty aplikacyjne.

Wszelkie informacje można uzyskać także pod numerem telefonu 47 85 35 319 lub 47 85 35 320

 

Ponadto informujemy, że bardzo szczegółowe informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod adresem: http://slaska.policja.gov.pl/kat/rekrutacja/212502,Rekrutacja.html