Poszukiwany Daniel Wojdak - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Daniel Wojdak

Zawierciańscy policjanci poszukują 43-letniego Daniela Wojdak, który od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany mężczyzna ma 182 cm wzrostu, średnią sylwetkę, jasne oczy i ciemne proste włosy. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

W dniu 15 stycznia 2018 roku Sąd Rejonowy w Zawierciu wydał list gończy za ukrywającym się Danielem WOJDAK. Poszukiwany mężczyzna urodził się w 1975 roku w Starogardzie Gdańskim. Ostatnio był zameldowany w Zawierciu. Daniela Wojdak poszukuje się na podstawie: Art. 207 § 1 KK. Znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub nad osobą nieporadną ze względu na jej stan fizyczny lub psychiczny.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji, prokuratory lub sądu. Jednocześnie Sąd ostrzega o odpowiedzialności karnej za ukrywania poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, a także zapewnia o utrzymaniu w tajemnicy co do osoby informującej.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu postawy prawnej jest nielegalne.