Poszukiwany Tomasz Tynior - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Tomasz Tynior

Policjanci z Zawiercia poszukują 38-letniego Tomasz Tynior, za którym wystawiono list gończy. Poszukiwany mężczyzna ma 178 cm wzrostu, jest łysy i może nosić brodę, na lewym ramieniu posiada tatuaż przedstawiający drut kolczasty. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Tomasz Tynior jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Okręgowy w Katowicach. Ukrywający się mężczyzna ma do odbycia kilka lat pozbawienia wolności za popełnione wcześniej oszustwa.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji, prokuratory lub sądu. Jednocześnie Sąd ostrzega o odpowiedzialności karnej za ukrywania poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, a także zapewnia o utrzymaniu w tajemnicy co do osoby informującej.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.