Poszukiwany Michał Noremberg - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Michał Noremberg

Policjanci z Zawiercia poszukują 45-letniego Michała Noremberga, który od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany mężczyzna ma około 173 cm wzrostu, średnią sylwetkę i rude lub farbowane na jasno włosy. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Michał Noremberg jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Myszkowie. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju. Ostatnio był zameldowany w miejscowości Tęgobórz gm. Szczekociny. Jest on poszukiwany za popełnione wcześniej oszustwa z art. 286§1 KK.

Rysopis poszukiwanego:

  • wzrost: około 173 cm,
  • waga: 70-89 kg,
  • sylwetka: średnia,
  • włosy: proste, rude lub farbowane na jasno
  • oczy: jasne,
  • twarz: owalna,

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.