Poszukiwany Jerzy Białas - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Jerzy Białas

Poszukujemy 46-letniego mieszkańca Zawiercia, który jest podejrzany o przestępstwo z art. 191§1 KK. Mężczyzna ma 188 cm wzrostu, owalną twarz i widoczną łysinę, ma także widoczne ubytki uzębienia. Przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej ukrywa się na terenie Wielkiej Brytanii. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Policjanci z Zawiercia poszukują Jerzego Białasa na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za popełnienie przestępstwo z art. 191§1 KK – Stosowanie wobec osoby przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania... Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Wielkiej Brytanii.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.