Poszukiwany Marcin Łakomski - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Marcin Łakomski

Zawierciańscy policjanci poszukują 42-letniego Marcina Łakomskiego, który jest podejrzany o popełnienie przestępstw narkotykowych. Mężczyzna ma 176 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub przekazać drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Policjanci z Zawiercia poszukują Marcina Łakomskiego na podstawie listów gończych wystawionych przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za popełnienie przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.