Poszukiwany Adrian Siennicki - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Adrian Siennicki

Policjanci z Zawiercia poszukują 33-letniego Adriana Siennickiego, który jest podejrzany o oszustwo. Poszukiwany mężczyzna ma około 183 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, jasne włosy i zielone oczy. Przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej ukrywa się na terenie Holandii. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. (32) 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Adrian Siennicki jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem za popełnione wcześniej przestępstwa z art. 286§1 KK. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej poza granicami naszego kraju (najprawdopodobniej na terenie Holandii). Ostatnio był zameldowany w Porębie, mieszkał też w Zakopanem.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.