Poszukiwany Radosław Sikora - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Radosław Sikora

Zawierciańscy policjanci poszukują 28-letniego Radosława Sikory, za którym wystawiono list gończy. Ukrywający się mężczyzna ma 178 cm wzrostu, ciemno-blond włosy, na plecach, nogach i prawym palcu posiada tatuaże. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. (32) 67 38 255 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Radosław Sikora jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu. Ukrywający się mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo z art. 158 § 2 kk.

Rysopis: wzrost 178 cm, waga około 80 kg, włosy proste koloru ciemno blond, uzębienie pełne, na plecach ma tatuaż przedstawiający chińskie znaki, na prawej łydce i kostce ma tatuaż typu tribal i na palcu prawej dłoni tatuaż nietoperza.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.