Poszukiwany Paweł Przybyłowicz - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Paweł Przybyłowicz

Policjanci z Zawiercia poszukują 42-letniego Pawła Przybyłowicza, podejrzanego o kradzieże i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Poszukiwany mężczyzna ma około 173 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. Na lewej piersi posiada tatuaż. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Paweł Przybyłowicz jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich w dniu 27 września 2018 roku. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Niemiec. Jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione kradzieże i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego na rzecz swojego dziecka.

Poszukiwany mężczyzna ma około 173 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. Na lewej piersi posiada tatuaż w postaci wizerunku głowy kobiety.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.