Poszukiwana Joanna Makieła - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwana Joanna Makieła

Policjanci z Zawiercia poszukują 48-letniej Joanny Makieła, która jest podejrzana o liczne fałszerstwa i oszustwa. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na prawym ramieniu i plecach posiada tatuaże. Przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej ukrywa się poza granicami kraju. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Joanna Makieła jest poszukiwana na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu za popełnienie przestępstwa z art. 286§1 KK i art. 270§1 KK. Kobieta od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Poszukiwana kobieta ma około 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Na prawym ramieniu posiada tatuaż przedstawiający róże a na plecach tribal.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanej lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jej zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

 

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.