Poszukiwany Kamil Rajnfus - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Kamil Rajnfus

Policjanci z Zawiercia poszukują 33-letniego Kamila Rajnfus, oskarżonego o posiadanie środków odurzających. Poszukiwany mężczyzna ma 182 cm wzrostu, jasne włosy i niebieskie oczy. Na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka posiada tatuaż. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Kamil Rajnfus jest poszukiwany na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Zawierciu. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Wielkiej Brytanii. Jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 62 ust. 1 i 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.