Poszukiwany Zbigniew Szczepanek - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Zbigniew Szczepanek

Policjanci z Zawiercia poszukują 45-letniego Zbigniewa Szczepanek, za którym Sąd Rejonowy w Zawierciu wystawił dwa listy gończe. Ukrywający się mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, rude włosy, niebieskie oczy i szczupłą sylwetkę. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Zbigniew Szczepanek jest poszukiwany na podstawie listów gończych wystawionych przez Sąd Rejonowy w Zawierciu w dniu 26 kwietnia 2019 roku. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Niemiec. Jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za znęcanie i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.