Poszukiwany Andrzej Zasada - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Poszukiwany Andrzej Zasada

Policjanci z Zawiercia poszukują 43-letniego Andrzeja Zasady, podejrzanego o kradzież i uchylanie się do obowiązku alimentacyjnego. Poszukiwany mężczyzna ma 178 cm wzrostu, średnią budowę ciała i niebieskie oczy. Na prawym i lewym ramieniu posiada tatuaże w postaci trybala. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Andrzej Zasada jest poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wystawionych przez Sąd Rejonowy w Zawierciu i Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej. Mężczyzna od kilku lat ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie Anglii.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.