Zaginiony Jakub Winkler - Poszukiwani - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Poszukiwani

Zaginiony Jakub Winkler

Policjanci z Zawiercia poszukują 17-letniego Jakuba Winklera. Zaginiony nastolatek samowolnie opuścił placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Górze Włodowskiej. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z opiekunami. Chłopak ma 176 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótkie włosy wygolone z jednej strony i farbowane na kolor burgund. Jest szczupły. Osoby mogące pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt z policją tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Zaginiony 17-nastolatek wieczorem 19 sierpnia 2019 r. opuścił Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej nie informując o tym opiekunów. Zabrał ze sobą torbę turystyczną z rzeczami osobistymi. Jego telefon komórkowy jest nieaktywny. Mógł być ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem, jeansowe spodenki, czarne adidasy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon 32 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.