Twój dzielnicowy

p.o. Kierownika Rewiru Dzielnicowych st. sierż. Adrian Piechulski

pokój nr 142

telefon:
47 853 52 52

tel.kom. 723 646 680

e-mail: kd@zawiercie.ka.policja.gov.pl

 

UWAGA!

W związku z nieobecnością p.o. Kierownika Rewiru Dzielnicowych st. sierż. Adriana Piechulskiego w okresie od 01 lipca 2020 roku do 01 lipca 2020 roku zast ępować go będzie dzielnicowy asp. szt. Jarosław Jurczyński tel.:  47 853 52 68 lub 798 030 347, adres e-mail: dzielnicowy.zawiercie.4@zawiercie.ka.policja.gov.pl

 

p.o. Kierownika Rewiru Dzielnicowych:

 

  • kieruje i nadzoruje pracą Rewiru Dzielnicowych (teren: Zawiercie, Poręba, Włodowice),
  • oferuje pomoc w sprawach trudnych i wątpliwych,
  • przyjmuję wnioski i uwagi dotyczące pracy dzielnicowych.

Kierownik Rewiru Dzielnicowych przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 14.00 (najlepiej po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu wizyty).  Zachęcamy także do korzystania z elektronicznej poczty e-mail. Za jej pomocą można przesłać kierownikowi wszelkie pytania, uwagi i wnioski.

 

  • stałeś się ofiarą przestępstwa
  • masz problemy rodzinne
  • nie czujesz się bezpiecznie w miejscu zamieszkania
  • chcesz podzielić się z Policją swoimi spostrzeżeniami dotyczących bezpieczeństwa

Skontaktuj się z Dzielnicowym

 

Do dzielnicowego można zwracać się z problemami dotyczącymi m.in. przemocy domowej, osiedlowym chuligaństwem, naruszania ładu i porządku na osiedlach oraz popełnianych tam przestępstwach i wykroczeniach. Dzielnicowy może również udzielić porady prawnej.

 

W ramach trwającej kampanii społecznej "Nie reagujesz – akceptujesz!",zachęcamy Państwa do szybkiego powiadamiania Policji o wszystkich przypadkach łamania prawa. Tak aby funkcjonariusze mogli szybko i skutecznie zareagować oraz przeciwdziałać skutkom przestępstw (tel. 997 lub 112).

 

Zawierciańscy policjanci proszą również o przekazanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców popełnionych przestępstw. Jeżeli masz uzasadnione podejrzenia, znasz miejsce ukrycia lub oferowania do sprzedaży skradzionych przedmiotów powiadom o tym Policję tel. 32 6738255. W przypadku informacji niewymagającej natychmiastowej interwencji, zachęcamy do korzystania z formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie internetowej KPP Zawiercie. Gwarantujemy anonimowość!