Zmiana na stanowisku kierownika dzielnicowych - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zmiana na stanowisku kierownika dzielnicowych

Data publikacji 05.03.2017

Aspirant sztabowy Remigiusz Bajan pełni obowiązki kierownika rewiru dzielnicowych w zawierciańskiej komendzie. Został wyłoniony w wyniku konkursu. Przez ostatnie dwa lata wykonywał obowiązki pomocnika dyżurnego. Wcześniej był dzielnicowym na osiedlu Huldczyńskiego i Argentyna. Od kilku dni bezpośrednio kieruje i nadzoruje pracą dzielnicowych.

Kierownik rewiru dzielnicowych oprócz sprawowania pieczy nad służbą dzielnicowych oferuje im swoją pomoc w sprawach trudnych i wątpliwych. Przyjmuje również wnioski i uwagi mieszańców dotyczące pracy dzielnicowych. Asp.szt. Remigiusz Bajan jest policjantem z 24-letnim stażem. Dwa lata temu ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kilka tygodni temu przystąpił do konkursu na stanowisko kierownika Rewiru Dzielnicowych w Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu. Wykazał się w nim najwyższą wiedzą i kompetencjami. W dniu 1 marca 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu powierzył mu pełnienie obowiązków kierownika rewiru dzielnicowych.  Aktualnie  asp.szt. Remigiusz Bajan zarządza dzielnicowymi z terenu Zawiercia, Poręby i Włodowic.

W przypadku wniosków lub uwag do pracy dzielnicowych można je osobiście przekazać nowemu kierownikowi od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00. Można również do niego zadzwonić pod nr telefony stacjonarnego 32 67 38 252, komórkowego 723 646 680 lub wysłać wiadomość na skrzynkę e-mail: kd@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

 

Przypominamy, że pełne dane kontaktowe każdego dzielnicowego z łatwością znaleźć można w aplikacji "Moja Komenda". Wystarczy wpisać adres, a program odnajdzie właściwego policjanta.