Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa

09.03.2017    Szczekociny

Policjanci ze Szczekocin poszukują dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież ponad 220 litrów paliwa. Do przestępstwa doszło na stacji paliwowej w Bonowicach. Sprawców zarejestrowała kamera monitoringu. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 112, 997 lub 32 6738 255. Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży doszło 17 lutego 2017 roku kilkanaście minut po godz. 17.00.  Dwaj sprawcy przyjechali na stację paliw szarym fordem mondeo combi. Do pojazdu przypięli tablice rejestracyjne skradzione wcześniej z innego samochodu. Złodzieje wykorzystując nieuwagę obsługi stacji paliw zatankowali do zbiorników schowanych w bagażniku ponad 220 litrów oleju napędowego i odjechali nie regulując rachunku. Poniżej publikujemy film, na którym został zarejestrowany pojazd i wizerunki sprawców. Niestety, zła jakość nagrania utrudnia ich identyfikację.

Każdy, kto rozpoznaje wspólników, ich pojazd lub ma jakakolwiek informacje pomocne w ich identyfikacji, proszony jest o pilny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Szczekocinach tel.  (34) 34 59 510  lub (32) 67 38 255. Informacje można również przekazać w formie elektronicznej wypełniając formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.


W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!!

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 12.56 MB