Nowy komendant Komisariatu Policji w Łazach - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Nowy komendant Komisariatu Policji w Łazach

Data publikacji 17.03.2017

Nowym szefem Komisariatu Policji w Łazach została nadkomisarz Agnieszka Dudkiewicz, która od kilku miesięcy pełniła obowiązki komendanta tej jednostki. Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu inspektor Ryszard Skowroński wręczając podpisany rozkaz personalny dokonał jej oficjalnego wprowadzenia na urząd.

Nadkomisarz Agnieszka Dudkiewicz w policji służy od 20 sierpnia 1998 roku. Zaczynała w Komisariacie Policji w Szczekocinach, a następnie w komórce patrolowo-interwencyjnej zawierciańskiej komendy. Od 2005 do 2010 r. pracowała w pionie kryminalnym. W 2010 została mianowana na stanowisko specjalisty Zespołu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji. Od 1 lipca 2012 r. powołano ją na zastępcę komendanta Komisariatu Policji Łazach.
Nadkomisarz Agnieszka Dudkiewicz cieszy się w środowisku zawodowym nieposzlakowaną opinią. Wielokrotnie i systematycznie wyróżniana przez przełożonych. Jej postawa i wyniki w zakresie zwalczania przestępczości oraz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego zostały również uhonorowane Brązowa Odznaką „Zasłużony Policjant”.