Zmiana miejsca kontaktu z dzielnicowym Poręby - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zmiana miejsca kontaktu z dzielnicowym Poręby

09.05.2017    Zawiercie

Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu informuje mieszkańców gminy Poręba o czasowym zawieszeniu lokalnego punktu przyjęć interesantów. Do czasu zakończenia prac remontowych, dzielnicowy asp. Paweł Bonemberg będzie dostępny w Komendzie Powiatowej Policji w Zawierciu.

Od kilku miesięcy mieszkańcy gminy Poręba mogli się spotkać ze swoim dzielnicowym w budynku przy ul. Chopina 1 w Porębie. Czasowe zawieszenie tego lokalnego punktu związane jest z rozpoczęciem prac remontowych znajdujących się tam pomieszczeń. Od 8 maja 2017 roku dzielnicowy asp. Paweł Bonemberg  będzie przyjmował interesantów w pokoju nr 139 Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu (ul. Kasprowicza 9). 

Dzielnicowy gminy Poręba czeka na wszelkie sygnały od mieszkańców pod nr telefonu stacjonarnego: 32 67 38 367 lub komórkowego: 798 030 349. Można do niego również wysłać wiadomość pocztą e-mail na adres: dzielnicowy.zawiercie.11@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Osoby, które chcą przekazać istotne informacje i zachować anonimowość mają do dyspozycji formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Mogą także wskazać miejsca zagrożone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Przypominamy, że pełne dane kontaktowe każdego dzielnicowego z łatwością znaleźć można w aplikacji "Moja Komenda". Wystarczy wpisać adres, a program wskaże nam właściwego policjanta.

 

Załączniki do strony