Zaginiony Leszek Mogiła - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zaginiony Leszek Mogiła

Data publikacji 14.07.2017

Policjanci z Zawiercia nadal poszukują zaginionego Leszka Mogiły. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowe 997, 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Leszkiem Mogiła. Mężczyzna w dniu 28 października 2010 roku wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania  i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Zabrał ze sobą dowód osobisty. Jak ustalili policjanci następnego dnia miał być widziany w miejscowości Kromołów. Poszukiwany mieszkaniec Zawiercia urodził się w 1960 roku. W dniu zaginięcia ubrany był siwą kurtkę, dżinsowe niebieskie spodnie, jasną koszulę i czarne buty typu traper.

Rysopis zaginionego:  wzrost około 176 cm, szczupła sylwetka, oczy koloru niebieskiego, włosy proste koloru ciemny blond, widoczne ubytki w uzębieniu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem tel. 32 6738 255, bądź z najbliższą jednostką policji tel. 112 lub 997. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.