Poszukujemy skradzionego smarta - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Poszukujemy skradzionego smarta

Policjanci z Zawiercia poszukują skradzionego samochodu osobowego o charakterystycznym wyglądzie. Poszukiwany pojazd to pomarańczowo-szary Smart w wersji 5-drzwiowej. Do kradzieży doszło w miniony weekend na terenie niestrzeżonego parkingu w Rzędkowicach. Śledczy proszą o przekazywanie każdej informacji, mogącej pomóc w zatrzymaniu sprawcy i odzyskaniu skradzionego mienia.

Właściciel zauważył kradzież wczoraj rano, po powrocie z dwudniowej wyprawy turystycznej. Samochód pozostawił na parkingu przed hotelem przy ul. Jurajskiej w Rzędkowicach. Poszukiwany samochód to Smart Forfour w wersji 5 drzwiowej, przystosowany był do przewozu 4 osób. Został  wyprodukowany w 2014 roku i był wyposażony w  benzynowy silnik o pojemności 999 cm3. Utracony pojazd miał pomarańczowo szarą karoserię. Posiadał również bardzo charakterystyczną, jaskrawo pomarańczową deskę rozdzielczą.

Policjanci proszą o przekazanie każdej informacji mogącej pomóc w ustaleniu sprawcy lub miejsca ukrycia pojazdu.  Wszelkie spostrzeżenie należy kierować pod nr tel: 32 6738 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej wysyłając e-mail na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając anonimowy formularz: „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość !