Poszukujemy sprawcy kradzieży - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy kradzieży

Data publikacji 29.01.2018

Policjanci ze Szczekocin poszukują złodzieja, który okradł kościół w Goleniowach. Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę. Z budynku zginęły pomalowane na czarno, miedziane rynny. Śledczy proszą o przekazywanie każdej informacji mogącej pomóc w zatrzymaniu sprawcy i odzyskaniu skradzionego mienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 stycznia br. Złodziej pod osłoną nocy i gęstej mgły zdemontował z budynku Kościoła w Goleniowach 15 metrów miedzianych rynien. Skradzione rynny spustowe były pomalowane na czarno. Aktualnie śledczy sprawdzają okoliczne punkty skupu złomu.

Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tej kradzieży, jak również miejsca ukrycia łupu lub oferowania go do sprzedaży. Wszelkie informacje prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczekocinach tel: (34) 34 59 510 lub do KPP w Zawierciu tel. 32 67 38 255. Informacje można także przekazać za pomocą formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!