Zmiana dzielnicowych - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zmiana dzielnicowych

Data publikacji 11.05.2018

Komendant Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu informuje o zmianie dzielnicowych pełniących służbę na terenie Pilicy i Żarnowca. Mieszkańcy tych gmin nadal mogą dzwonić do swoich dzielnicowych, korzystając z dotychczasowych numerów telefonów. Pozostałe dane kontaktowe też nie uległy zmianie.

Komendant Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu asp.szt. Grzegorz Olechnowicz informuje mieszkańców gmin: Pilica i Żarnowiec o zamianie dzielnicowych obsługujących te rejony. Aktualnie w Pilicy obowiązki dzielnicowego pełni st.sierż. Przemysław Wieja, a w Żarnowcu asp. Robert Jarzyński. Numery telefonów komórkowych oraz adresy poczty elektronicznej są przyporządkowane na stałe do danych rejonów służbowych i nie ulegają zmianie. Mieszkańcy nadal mogą dzwonić do swoich nowych dzielnicowych, wybierając dotychczasowe numery telefonów.

Aktualne informacje o dzielnicowych z Komisariatu Policji w Ogrodzieńcu dostępne są w zakładce "Twój dzielnicowy".

Przypominamy, że pełne dane kontaktowe każdego dzielnicowego z łatwością znaleźć można w mobilnej aplikacji "Moja komenda". Wystarczy wpisać adres, a program wskaże nam właściwego policjanta.