Poszukiwany Kamil Słowik - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Poszukiwany Kamil Słowik

Data publikacji 30.05.2018

Policjanci z Zawiercia poszukują 31-letniego Kamila Słowik, podejrzanego o kradzieże i oszustwo. Poszukiwany mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i jasne włosy. Na lewym nadgarstku posiada tatuaż. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Kamil Słowik jest poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wystawionych przez Prokuraturę Rejonową w Chorzowie oraz Sąd Rejonowy w Bytomiu. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej na terenie innych miejscowości województwa śląskiego. Jest on poszukiwany na postawie Art. 278§1 KK i Art. 286§1 KK.

Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanego, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji, prokuratory lub sądu. Jednocześnie Sąd ostrzega o odpowiedzialności karnej za ukrywania poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, a także zapewnia o utrzymaniu w tajemnicy co do osoby informującej.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 
Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu postawy prawnej jest nielegalne.