Znaleziono zwłoki - ustalamy tożsamość - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Znaleziono zwłoki - ustalamy tożsamość

Data publikacji 30.07.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zawierciańskiej komendy prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok, które zostały ujawnione w budynku na jednej z prywatnych posesji w centrum Zawiercia. Prosimy o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Zawierciańscy policjanci poszukują osób mogących pomóc w identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 18 czerwca br. w budynku na prywatnej posesji przy ul. Daszyńskiego w Zawierciu. Mundurowi pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca znalezienia ciała. Leżące na ziemi zwłoki znajdowały się w stanie daleko posuniętego rozkładu. Nie było przy nich żadnych dokumentów osobistych. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Przy ujawnionych zwłokach znaleziono zegarek z białym cyferblatem marki „Perfect” ze skóropodobnym paskiem oraz medalik koloru srebrnego.

Rysopis zwłok nieustalonego mężczyzny:

  • wiek około 40-60 lat,
  • średniej budowy ciała;
  • włosy koloru ciemnego.

Opis ubioru:

  • kurka zimowa z kapturem, koloru ciemnego;
  • spodnie ciemne, sztruksowe;
  • buty zimowe, jasno-beżowe, zasuwane od wewnętrznej strony buta.

Ktokolwiek rozpoznaje rzeczy znalezione przy zwłokach mężczyzny lub może podać jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Zawierciu tel. (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112 lub 997. W tym celu można również skorzystać poczty elektronicznej e-mail: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl oraz formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie internetowej KPP Zawiercie.