Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej

Data publikacji 12.09.2018

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej. Zawody rozgrywane są w dwóch halach sportowych na terenie Zawiercia. Do rozgrywek zgłosiło się 11 drużyn. Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji.

W dniach 12-13 września br. odbywają się Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej Zawiercie - 2018. Uroczyste otwarcie zawodów odbyło się dzisiaj o godzinie 09.00 na terenie hali sportowej w Zawierciu przy ulicy Blanowskiej 40. Zawodników przywitał Prezydent Zawiercia – Witold Grim. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach zawody otworzył Zastępca Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach – nadkom. Paweł Komenda.

Mecze grupowe rozgrywane będą w hali sportowej w Zawierciu przy ul. Wojska Polskiego 55 oraz ul. Blanowskiej 40. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny Centralnego Biura Śledczego Policji oraz drużyny komend wojewódzkich z Bydgoszczy, Gdańska, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Rzeszowa i Katowic. Dwa najlepsze zespoły zagrają jutro w finale o puchar Komendanta Głównego Policji. Organizatorem zawodów jest Wydział Doboru Szkolenia KWP w Katowicach przy współudziale: Urzędu Miasta w Zawierciu, Starostwa Zawierciańskiego, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu oraz Zarząd Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. śląskiego.

 

Pogram Zawodów:

  • 12 września 2018 r. w godz. 10.00 – 18.00 - Mecze grupowe na terenie hali sportowej w Zawierciu przy ul. Wojska Polskiego 55 oraz ul. Blanowskiej 40
  • 13 września 2018 r. godz. 9.30 – 14.00 - Hala Sportowa Zawiercie ul. Blanowska 40
    • 10.00 – mecz o 3 miejsce
    • 12.00 – mecz o 1 miejsce
    • 14.00 – uroczyste zakończenie zawodów