Poszukiwana Ilona Niedźwiecka - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Poszukiwana Ilona Niedźwiecka

Data publikacji 11.10.2018

Policjanci z Zawiercia poszukują 45-letniej Ilony Niedźwieckiej, która jest podejrzana o przestępstwo z art. 299§5 KK. Poszukiwana kobieta ma około 170 cm wzrostu, szaro-niebieskie oczy i ciemne włosy. Przed wymiarem sprawiedliwości najprawdopodobniej ukrywa się poza granicami kraju. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Ilona Niedźwiecka jest poszukiwana na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Okręgowy w Katowicach za popełnienie przestępstwa z art. 299§5 KK. Kobieta od kilku miesięcy ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, najprawdopodobniej poza granicami kraju.

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanej lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jej zatrzymania, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, tel. 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

 

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej po uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.