Kto rozpozna tych mężczyzn? - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Kto rozpozna tych mężczyzn?

Data publikacji 24.01.2019

Policjanci z Łaz proszą o pomoc w identyfikacji osób podejrzanych o kradzież sklepową. Sprawców zarejestrowały kamery. Niestety, jakość nagrania nie jest najlepsza. Wszelkie informacje mogące pomóc w ich identyfikacji prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255 lub na adres e-mail: lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

 

Ładowanie odtwarzacza...

 

Kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Łaz dokonało dwóch mężczyzn. Ich łupem były artykuły spożywcze i przemysłowe. Najprawdopodobniej przyjechali ciemnym samochodem marki Renault. Pierwszy z podejrzanych ubrany był w kurtkę z kapturem w kolorze zielono – szarym, czarne spodnie dresowe oraz czarne obuwie sportowe. Drugi mężczyzna miał na sobie szarą bluzę sportową z kapturem , czarne spodnie dresowe i czarne buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ich identyfikacji, proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę tel. (32) 67 85 610 lub (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.