Handlował podróbkami - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Handlował podróbkami

Data publikacji 18.05.2020

Wczoraj policjanci z zawierciańskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli towar, którym handlował obywatel Bułgarii. Mężczyzna w rejonie ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu sprzedawał odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Wśród ponad 140 sztuk odzieży znalazły się koszulki, spodnie i czapki. 28-latek wiedział, że towar jest podrobiony. Teraz przedstawiciele producentów określą wartość strat. Za złamanie przepisów ustawy o prawie własności przem

Wczoraj policjanci z zawierciańskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli towar, którym handlował obywatel Bułgarii. Mężczyzna w rejonie ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu sprzedawał odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Wśród ponad 140 sztuk odzieży znalazły się koszulki, spodnie i czapki. 28-latek wiedział, że towar jest podrobiony. Teraz przedstawiciele producentów określą wartość strat. Za złamanie przepisów ustawy o prawie własności przemysłowej, grozi kara grzywny i nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

 

  • Na zdjęciu widoczne zabezpieczone ubrania: zapakowane w folię koszulki, spodnie, czapki, a także torba z resztą podrabianej odzieży.
  • Na zdjęciu widoczne zabezpieczone ubrania: zapakowane w folię koszulk oraz czapki z daszkiem.
  • Na zdjęciu widoczne zapakowane w folie podrobione koszulki, a także czapki z daszkiem.
  • Na zdjęciu widoczne spodnie, a także zapakowane w folie koszulki z podrobionymi znakami towarowymi.
  • Na zdjęciu widoczne w torbie koszulki w foliach, a także czapki zdaszkiem - podrobiony towar.
  • Na zdjęciu widoczne stoisko z rozłożoną do sprzedaży podrobioną odzieżą: koszulki w foliach, czapki z daszkiem. Pod stolikiem widoczna częściowo torba.