Zaginiona Marzena Śliwa - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zaginiona Marzena Śliwa

Data publikacji 28.07.2020

Policjanci z Łaz poszukują 47-letniej Marzeny Śliwy. Kobieta na początku lutego br. wyjechała w celach zarobkowych do Hiszpanii. Ostatni kontakt z zaginioną miał miejsce w połowie maja br. Od tamtej pory bliscy nie wiedzą co się z nią dzieje. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety prosimy kierować pod nr tel. 47 85 352 55 lub tel. alarmowy 112.

Policjanci z komisariatu w Łazach poszukują zaginionej Marzeny Śliwy. Kobieta w dniu 04 lutego br. wyjechała w celach zarobkowych do Hiszpanii. Do początku maja na bieżąco kontaktowała się z rodziną. 14 maja kobieta odezwała się jeszcze do znajomego mieszkańca gminy Łazy. Od tamtej pory nie nawiązała z nikim kontaktu.

Zaginiona ma 175 wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie, wiśniowe włosy długości do ucha i brązowe oczy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami - telefon 47 85 352 55, policjantami komisariatu w Łazach – telefon 47 85 356 10 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej lazy@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub za pomocą formularza „Powiadom nas”.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

Informujemy, że dalsze publikowanie wizerunku i danych osoby poszukiwanej (zaginionej) po ustaleniu miejsca pobytu lub uchyleniu podstawy prawnej jest nielegalne.