Zmiany na stanowisku dzielnicowych - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu

Wiadomości

Zmiany na stanowisku dzielnicowych

Data publikacji 30.04.2018

Konkurs na dzielnicowego rejonu służbowego nr 8 został już rozstrzygnięty. Najlepsze wyniki uzyskał sierż. Adrian Piechulski. Od 1 maja mieszkańcy oś. Warty, Wydra, Kromołów, Łośnice, Bzów, Karlin i Żerkowice mogą kontaktować się z nowym dzielnicowym korzystając z dotychczasowego nr telefonu lub adresu e-mail.

Do konkursu na stanowisko dzielnicowego zgłosiło się 12 policjantów. Po przeprowadzonych testach i rozmowach z komisją wyłoniono dwie osoby, które obejmą etaty dzielnicowych. Sierż. Adrian Piechulski będzie obsługiwał rejon służbowy nr 8 w Zawierciu, natomiast st.sierż. Przemysław Wieja całą gminę Żarnowiec.

Od 1 maja mieszkańcy oś. Warty, Wydra, Kromołów, Łośnice, Bzów, Karlin i Żerkowice mogą wszelkie problemy zgłaszać sierż. Adrian Piechulskiemu pod dotychczasowymi numerami telefonów  32 67 38 367   lub  696 444 389. Mogą również przesłać informacje za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: dzielnicowy.zawiercie.8@zawiercie.ka.policja.gov.pl

Sierż. Adrian Piechulski do służby w Policji wstąpił w 2013 roku. Po ukończeniu szkolenia, służył w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach. W czerwcu 2014 roku przeniósł się do naszej jednostki i pełnił służbę patrolowo-interwencjyjną na terenie Zawiercia. Od dwóch lat jest też instruktorem strzeleckim. W 2017 roku uczestniczył w Wojewódzkim Finale XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych - „Patrol Roku 2017”, zajmując 3 miejsce.

Prywatnie sierż. Adrian Piechulski ma 28 lat i jest mieszkańcem gminy Pilica. Lubi jeździć na rowerze. Aktywnie działa w Jurajskim Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni. Jest także członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej.